Free cookie consent management tool by TermsFeed Free Privacy Policy Generator
Rezervovat

Hotel Orlík

Moderní ubytování a restaurace přímo u vstupu do Teplických skal.

Hotel Orlík – moderní ubytování a restaurace přímo u vstupu do Teplických skal

Majestátní Adršpašsko-teplické skály jsou největším skalním labyrintem střední Evropy. Tento kus divukrásné a čisté přírody se nachází v severovýchodním výběžku Čech, u města Teplice nad Metují. U jednoho z vchodů do celé oblasti najdete ideální celoroční ubytování na víkendy i dovolené v hotelu Orlík.

 

Neváhejte a rezervujte přímo zde - s promo kódem WELCOME získáte 10% slevu na ubytování!

 

Proč si zamilujete pobyty v hotelu Orlík?

  • Nově renovovaný eco-friendly hotel s tradicí od roku 1936.
  • Cyklo-garáž a dvě nabíjecí stanice pro elektromobily.
  • Lokalita: Adršpach, přímo u vchodu do Teplických skal.
  • Nekuřácký hotel s bezplatným internetem a parkováním.
  • Špičkově zařízený architektonickým studiem ADR.
  • Moderní pokoje: 12 dvoulůžkových a 1 jednolůžkový.
  • Komfortní matrace, TV, koupelna, kosmetika, fén.
  • Stylová restaurace s letní terasou a salonkem.
  • Poctivá lokální kuchyně – jídla jako od babičky J
  • Sport i relaxace, slevy při ubytování na více nocí.

 

Tipy na zážitky v Adršpachu, okolí hotelu Orlík

Adršpašsko-teplické skály jsou součástí Chráněné krajinné oblasti Broumovsko, která nabízí mnoho způsobů sportovního, turistického a kulturního vyžití. Teplické skály jsou divočejší, rozlehlejší a z hlediska turistického ruchu klidnější než samotný Adršpach, do něhož vás zavede zhruba šestikilometrová procházka Vlčí roklí. V Adršpachu pak můžete navštívit také jediné horolezecké muzeum v České republice, které se nachází v místním zámku. Kromě výprav do pískovcových skal, stolových hor či na blízké rozhledny je hotel Orlík i zázemím pro poznávání slavné barokní architektury Broumovska a romantické pobyty ve dvou. V Broumově vás ohromí monumentální benediktinský klášter, který je jednou z nejvýznamnějších barokních staveb u nás a zároveň národní kulturní památkou. Pro in-doorové aktivity můžete navštívit Fabriku na zážitky - Centrum Walzel v Meziměstí se střelnicí a bowlingem. V Polici nad Metují funguje půjčovna koloběžek či Muzeum Merkur.

Cestujete-li s pejsky nebo dětmi, doporučujeme vám blízký sesterský hotel Zámeček Janovičky. Naše trio hotelů uzavírá Dům hostů Klášter Broumov, zážitkové ubytování v původních mnišských celách broumovského kláštera.

 

 

Objevujte náš region výhodněji

K výletům neodmyslitelně patří návštěva některé z místních zajímavostí a samozřejmě nesmí chybět také zastávka na občerstvení. Díky kartě hosta Broumovsko, kterou získáte při ubytování v našem hotelu zdarma, máte širokou nabídku služeb se zajímavou slevou.

Navštivte například Teplické skály se slevou na vstupném, zavzpomínejte na dětská léta v muzeu stavebnice Merkur se slevou 25 % nebo se osvěžte na některém z místních koupališť či se v zimě svezte na sjezdovce a ušetřete 20 % hned na vstupu. Karta hosta Broumovsko je napěchovaná zážitky, které čekají na to, až je objevíte! ► celou nabídku najdete na www.broumovsko.cz/kartahosta.

Zastavit se při svých toulkách regionem můžete taktéž v našich partnerských hotelech Skalní MlýnZámeček Janovičky, hotel Javor nebo v broumovské restauraci U Tří růží či v klášterní kavárně Dientzenhofer. Ve všech zmíněných podnicích získáte 10% slevu na celou útratu.

 
+420734443162 Show banner